Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Linda ir tipiska Latvijas sieviete. Viņai drīz būs 30, viņa audzina bērnu un ļoti daudz strādā. Linda nesporto un ēd to, kas garšo.

Linda saprata, ka grib izrauties no ikdienas rutīnas. Saprata, ka kaut uz mirkli grib sajusties iekārojama, seksīga un pašparliecināta sieviete. Tā viņa nolēma atnākt pie manis uz Privātu fotosesiju.


Kad Linda atnāca uz studiju, viņa trīcēja no uztraukuma. Tomēr fotosesija - tas ir kaut kas pilnīgi jauns, un, pie tam, viņa ir ļoti neparliecināta par savu figūru. Pirms fotosesijas Lindai tika uzlikts meikaps un izveidota frizūra.


Kad Linda nokļuva vizāžistes Katrīnas rokas, viņa saka nomierināties. Katrīna pastāstija par meikapa variantiem un kopā viņa izvēlējās vispiemērotāko.


Katrīna ir ļoti laba professionāle, viņai ir individuāla pieeja katrai klientei, tāpēc rezultāts vienmēr iz žilbinošs!


Kad meikaps bija uztaisīts un Katrīna bija aizgājusi, mēs ar Lindu vēl veselu stundu dzērām kafiju un runājam. Es pastāstīju viņai, ka fotosesijas process ir ļoti viegls. Viņai pašai nav jādomā par pozēšanu. Katru pozu es pats parādīšu un visu laiku viņu koriģēšu. Tāpēc modele var "atslēgt smadzenes" un nedomāt ne par ko. Tas ļoti iedrošināja Lindu.

Es pateicu Lindai, ka zinu tādas pozas, kurās viņa izskatīsies perfekti! Kad kafija bija izdzerta un mēs visu izrunājām, Linda jau bija ļoti iedvesmota un viņai gribējās ķerties pie lietas.


Fotogrāfija pirms un pēc apstrādes.


Fotogrāfija pirms un pēc apstrādes.


Fotogrāfija pirms un pēc apstrādes.


Fotogrāfija pirms un pēc apstrādes.


Fotogrāfija pirms un pēc apstrādes.

Fotosesija ļoti palīdzēja Lindai paskatīties uz sevi no malas. Viņai noderēja vizāžistes Katrīnas padomi un Linda nopietni aizdomājas par aktīvu sportošanu un veselīgu dietu. Tagad viņa zina, kā var izskatīties un tā ir lieliska motivācija!

Šāda fotosesija izmaksā 180 EUR, no kuriem 150 ir par piecām apstrādātām bildēm un 30 par meikapu un frizūru.