Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Fotosesiju cenas:

Fotosesija "Vannā" - 100 €

Fotosesija "Ar sasiešanu" - 120 €

Fotosesija "Pie loga" - 150 €

Fotosesija "Gultā":

5 apstrādātas bildes - 150 €
10 apstrādātas bildes - 300 €
15 apstrādātas bildes - 450 €


Papildu pakalpojumi:

Meikaps un frizūra - 35 €

Fotogrāfiju izdruka 10x15cm 10gab - 20 €


Visas neapstrādātas bildes no fotosesijas "Gultā/Pāra/Grūtnieču" - ir bezmaksas 


 

Kā notiek „Individuāla fotosesija”

     Norunātajā laikā Tu nāksi uz studiju neuzkrāsojusies un izmazgātiem matiem. Līdzi neko daudz vari neņēmt, jo visdrizāk Tu negribēsi neko vilkt mugurā.  Mūsu make–up speciāliste uzliks Tev grimu un izveidos frizūru. Tas var aizņemt līdz 1,5 stundām.  

     Pēc meikapa, vizāžiste ies prom, bet mēs ar Tevi vel stundu pasēdēsim, padzersim kafiju un parunāsim. Ja gribi vari paņemt vīnu, lai justies pavisam viegli. Tas ir ļoti svarīgs posms. Vajag lai es pierastu pie Tevis, bet Tu pie manis.

     Kad Tu būsi gatava, mēs sāksim pašu fotosesiju – taisīsim daudz, daudz, daudz visādas bildes – izmēģināsim daudz dažādas pozas. Tas process var aizņemt no 2 līdz 4 stundām – atkarībā no tā, cik daudz bildes Tev vajag un cik izturīga Tu esi!  

     Fotosesija notiek pustumsā. Nav nekādu spilgtu gaismu un prožektoru. Vienmēr skan forša mūzika. Tu jutīsies maksimāli ērti un komfortabli.

     Nākamais posms ir visinteresantākais – mēs kopā apskatīsimies visu nofotografēto materiālu uz datora. Tu atlasīsi bildes, kuras man būs jāapstrādā.  

Vienas pilnīgi apstrādātas fotogrāfijas cena ir 30

Minimālā pasūtijuma summa ir 150 €  
Meikaps un frizūra - 35

     Tā Tu pati varēsi atlasīt cik bildes, man jāapstrādā. Apstrāde var aizņemt apmēram 1 nedēļu. Varbūt ātrāk. Nav nepieciešams uzreiz maksāt pilnu summu – vienu daļu pēc foto sesijas un otru daļu kad bildes būs gatavas.  

     Gandrīz visi cilvēki, kuri nāk uz „privātām fotosesijām” dara to pirmo reizi – tāpēc nevajag uztraukties par to, ka Tu nezini kā „pozēt” un ka neesi „modele” un tml. ;) Es Tev visu pastāstīšu par pozām, un par to ko darīt, lai labāk izskatītos uz bildes. Pilnīgi garantēju, ka būsi ļoti apmierināta gan ar rezultātu, gan ar fotosesijas procesu.

     Obligāti paņem līdzi USB flešku. Tad es uzreiz pēc fotosesijas varēšu Tev ierakstīt visas neapstrādātas bildes!

     Es varēšu uzreiz pēc fotosesijas izdrukāt gatavas fotogrāfijas. 10 bildes 10x15cm - 20 €

 

Fotogrāfiju Konfidencialitāte 100%

     Datori ar kuriem apstrādājam bildes pat nav pieslēgti internetam, bilžu arhīva man vispār nav. Kad bildes ir atdotas klientei, es uzreiz visu dzēšu nost no datora. Tādēļ mēs garantējam 100% drošību un konfidencialitāti!

     Man bieži zvan klientes ar lūgumu - vēlreiz ierakstīt bildes kuras viņi taisīja pie manis kādu laiku atpakaļ.

     Bet man ir ļoti nopietna konfidencialitātes politika kura ir vērsta uz to lai pilnīgi izslēgt kaut kādu bilžu vai informācijas noplūdi. Tomēr pie manis regulāri fotografējās cilvēki kuriem ir ko zaudēt.

     Datori kuros notiek bilžu apstrāde nav pieslēgti pie interneta. Apstrāde aizņem tikai dažas dienas. Kad bildes ir apstrādātas, visi faili tiek ierakstīti CD vai flešā kurš tiek atdots klientam.

     Kad kliente saņēms bildes un apstiprinās ka viss ir kārtībā, es no sava datora pilnīgi visas fotogrāfijas DZĒŠU NOST. Atjaunot viņus nav iespējams.

     Tā es daru, tāpēc ka negribu nest atbildību par svešām bildēm. Tomēr cilvēki parasti pasūta diezgan pikantas bildes - fotogrāfiju noplūdei varētu būt nepatīkamas sekas.

     Tāpēc, dārgas dāmas! Lūdzu saņemot bildes, uztaisiet vel vienu kopiju uz fleša – jo es jums neko nevarēšu no jauna ne ierakstīt ne atjaunot!

     PS. Bet pie manis paliek visas bildes no Mākslas projektiem. Tam bildēm ir nesalīdzināmi lielāka mākslas vērtība un es viņu glabāšu mūžīgi.

 

Nākot uz fotosesiju, uz studiju nedrīkst ņemt:

1) Narkotiskas vielas
2) Draudzeni/vīru/draugu/mammu vai citu cilvēku kurš nepiedalās procesā. (ja draugs/vīrs grib būt klāt, tad lūdzu naciet uz Pāru fotosesiju)
3) Suņus
4) Bērnus

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK
Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.