Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs


Motivācijas Karte - 100

     Visiem ir draudzenes, kuras jau sen grib fotosesiju un nekādi nevar saņemties. Pirkt viņai “Dāvanu karti” ir pārāk dārgi, jo lētākā ir 200€. Ja nu tomēr gribās draudzenei palīdzēt, lai viņa saņemtos un aizietu uztaisīt skaistas bildes, man ir foršs risinājums - "Motivācijas karte".

     Tā maksā 100€, un to var gan apmaksāt, gan saņemt elektroniski. Tev nekur nav ne jāiet, ne jābrauc, lai sagādātu lielisku pārsteigumu.

     Jūs saņemsiet failu, kuru jāizdrukā A4 formātā. Lapu jāsaloka, kā norādīts, un jāieliek aploksnē. 

     Kad draudzene saņems dāvanu, viņai ir 30 dienas no iegādes brīža, lai sagatavotos un izvēlētos fotosesijas veidu. Tā kā fotosesijas, protams, ir dārgākas par 100€, tad starpību būs jāpiemaksā pašai. 

Noteikumi pircējam

1) Lai iegādāties Motivācijas karti ir jasazinās ar Aleksandru Sokolovu caur Facebook.

2) Motivācijas karti var dāvināt sievietei, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un viņai ir lietotāja konts Facebook vai Instagram.

3) Motivācijas karti var izmantot 30 kalendāro dienu laikā, no brīža, kad tā iegādāta. Derīguma termiņš norādīts uz Motivācijas kartes.

4) Motivācijas karte tiks nosūtīta 12h laikā pēc apmaksas veikšanas.

5) Motivācijas karti nedrīkst pārpārdot, nevar apmainīt pret naudu vai atgriezt atpakaļ.

6) Motivācijas karti var izmantot tikai tā sieviete, kurai tā uzdāvināta.

7) Pirms Motivācijas kartes apmaksas, jānorāda kartes saņēmēja vārds un uzvārds. Motivācijas kartes unikālais numurs tiks piesaistīts cilvēka vārdam. 

8) Veicot apmaksu Jūs apstipriniet, ka esat izlasījis un piekrītat augstāk minētajiem noteikumiem.