Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

"Kāzu fotosesija" Aleksandra Sokolova izpildījumā.

       Kā tas notiks un ko jūs iegūsiet:

       Es nofotografēšu visus kāzu etapus. Sākot ar līgavas sagatavošanos agrā rītā, līdz tortes griešanai vēlu vakarā. Detalizēti un radoši iemūžināšu jaunlaulātos un viņu skaistākos kāzu mirkļus. Tikmēr mans asistents, otrais fotogrāfs, vairāk koncentrēsies uz viesu fotografēšanu un reportāžu.

       Fotografējot, esmu ļoti radošs un aktīvs. Kā režisors filmēšanas laukumā. Jums pilnīgi nekas nebūs jādomā par sižetiem vai pozēšanu. Es visu pateikšu priekšā ko darīt, lai sanāktu perfektas fotogrāfijas!

       Gan es, gan mans pārinieks, būsim smalki apgērbti, atbilstoši kāzu dreskodam. Es perfekti runāju latviski un krieviski. Esmu jautrs un dzīvespriecīgs. Vēl esmu relatīvi populārs un viesi būs patīkami pārsteigti ieraugot mani kā jūsu kāzu fotogrāfu.

       Mana darba rezultāts izskatīsies šādi:

       No bilžu kvintesences es izveidošu kāzu albumu. Apmēram 25x30cm, ļoti gaumīgi noformēts un iepakots. Iekšā būs kādas 30-50 dažāda formāta bildes. Pilnīgi viss materiāls, kuru nofotografēšu es un mans pārinieks, ierakstīšu usb atmiņā.

      Esmu pieradis strādāt ļoti efektīvi un nestiept gumiju. Pēc nieka vienas nedēļas jūs varēsiet lepni šķirstīt albumu un pārsteigt draugus ar bildēm instagramā.

      Jūsu kāzu fotosesija būs pilnīgi konfidenciāla. Es jūsu bildes nekur nelikšu un nepublicēšu.

      Kāzu fotosesijas cena, kurā ietilpst viss par ko uzrakstīju - ir 1000€. Jā ir kaut kādas papildus vēlmes, tad par to ir jasarunā.

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK
Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.