Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Fotosesija "Gultā" - 300

       Fotosesijas apraksts -

     Fotosesija notiek studijā uz melna fona. Vēlāk tas fons tiks nogriezts un Tu ar visu gultu būsi ievietota skaistā interjerā. Tāpēc bildes sanāk ļoti dažādas un neatkārtojamas.

     Fotosesija "Gultā" ir vienīga mana fotosesija, kuras bildes tiek apstrādātas.

     Rezultātā Tu saņemsi 10 perfektas, apstrādātas bildes un 100-200 neapstrādātas. Apstrāde aizņem tikai vienu nedēļu.

     Ja Tev ir nelielas šaubas par savu ķermeni, un Tu gribi, lai es mazliet pielabotu bildes, tad Tev noteikti jāizvēlas fotosesiju "Gultā".

     Uztraukums parasti rodas no nezināšanas kas un kā... Tāpēc es pastāstīšu kā viss notiek, kā sagatavoties un ko ņemt līdzi.

       Process -

     Tu atnāksi un ar Tevi veselu stundu strādās vizāžiste. Viņa Tev uztaisīs skaistu meikapu un frizūru. Pēc tam viņa ies prom un mēs paliksim divatā. Es pagatavošu garšīgu kafiju vai tēju un mēs, apmēram stundu, mierīgi sēdēsim un parunāsimies. Tas ir vajadzīgs lai Tu pierastu pie manis un pie studijas.

     Fotosesijas sākumā es Tev parādīšu pozu un tajā pozā mēs uztaisīsim 10-15 līdzīgus bilžu kadrus.

     Katrā kadrā, es Tev parādīšu un teikšu kur skatīties, kā pagriezties un tml., Tev pašai vispār nebūs jādomā par pozēšanu. Es visu pateikšu un koriģēšu. Tā mēs iziesiem cauri viduvēji 15-20 pozām.

     Pēc tam, varēsi apģērbties, kamēr Tu to darīsi, es ierakstīšu bildes datorā. Tev pašai no katras pozas būs jāizvēlas vienu vislabāko bildi. Kad pabeigsi, es atvēršu uz viena ekrāna visas Tavas izvēlētās bildes, un Tev būs jāizvēlās, Tavuprāt 10 vislabākās, kuras es vēlāk apstrādāšu.

     Apstrāde aizņems precīzi 1 nedēļu.

       Kas jāņem līdzi ? (Obligāti ).

1. Paņem līdzi USB flešku. Ne cieto disku, bet tieši flešku. Ne mazāku kā 2 GB. Vēlams jaunu un iepakotu. Tad es Tev uzreiz pēc fotosesijas varēšu ierakstīt visas neapstrādātās bildes.

2. Nāc ar tīriem matiem. Tad frizūra, kuru Tev uztaisīs vizāžiste, izskatīsies daudz labāk un svaigāk.

3. Paēd pirms nāc! Bieži sievietes domā, ka fotosesijas dienā nedrīkst neko ēst, lai vēders izskatītos plakanāks. Taču tas noteikti neietekmēs bildes, drīzāk Tev būs slikts noskaņojums, jo Tu gribēsi lai viss ātrāk beigtos, lai varētu beidzot paēst . ( Stāstu no reālas pieredzes )

       Vēlams:

1. Nosauļota āda izskatās labāka un dzīvīgāka. Ja ir iespēja, tad pirms fotosesijas nedaudz pasauļojies.

2. Izmanto mīkstu apakšveļu, vai vispār nevelc. Bet nāc mīkstājas drēbēs, lai Tev uz ķermeņa nebūtu nospiedumu. Tu man ļoti ietaupīsi laiku pie datora un Tavas neapstrādātās bildes būs daudz kvalitatīvākas.

3. Neņem līdzi kaudzi ar drēbēm. Bieži sievietes atnes veselu čemodānu, kur ir gan drēbes, gan apakšveļa, gan apavi. Bet pēc tam apstrādei izvēlas tikai kailfoto. Bildes "bez nekā" man sanāk daudz daudz labāk, tāpēc visi tie apģērbi būs tikai laika tērēšana. Ja nu tomēr, Tev obligāti vajag fotosesiju veļā, tad paņem 1-2 savas labākos komplektus.

4. Vari netaisīt vaksāciju. Tas nav porno un nebūs nekādu tuvplānu. Visdrīzāk tā vietiņa vispār nebūs redzama, tāpēc ir tur matiņi vai nav, neko nenozīmē.

      Es garantēju, ka Tu ne mirkli nekautrēsies. Tev būs ļoti ērti un komfortabli. Tev pacelsies pašvērtējums un Tu ieteiksi šo pasākumu visām savām draudzenēm! Pēc "fotosesijas gultā", ļoti iespējams , Tu gribēsi pamēģināt arī fotosesiju "vannā" un "ar virvēm"!

     Fotosesijas cena ir 300 €.

     Ja vēlies, es varu uzaicināt profesionālu vizāžisti, kura Tev uzliks meikapu un izveidos matus. Tas maksās 35 €.

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK
Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.