Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

"X-Vēstules" ir nekomerciālais seksuālas izglītības projekts. Šeit tiks anonīmi publicētas sieviešu vēstules, kuras es saņēmšu Instagramā.


Mans pirmais orgasms

1.   Man šķiet mans pirmais orgasms bij tieši miegā, kad man bij ap 14 gadiem, no sākuma nesapratu, kas tas bij, bet zināju, ka gribu vēl. Bet reāls orgasms ar partneri, pirmo reizi man bij 21 gadā, un es nezinu kā un kas viņā tik īpašs bij, ka katru reizi, kad mums bij sekss bij arī orgasms. Neko īpašu viņš nedarīja, nebij, kā saka "labs gultā" joprojām nesaprotu, kā viņam tas tik dabīgi sanāca. Bet kad tas notika woww es biju šokā, orgasms ar partneri ir tik daudz reizes stiprāks, kā, kad esmu viena. Uzrakstīju pateicības zīmīti viņam pēc lielā O. 

2.   Super neorģināli- pirmajā reizē ar vīrieti. Abiem tā bija pirmā reize (17/18gadi) un tā arī palikusi kā latiņa... ticu, ka spējai sasniegt orgasmu ir arī atkarīga no sajūtām pret otru. Protams, pirms tam bija arī eksperimenti pašai ar sevi...bet salīdzinot ar to reizi, pat nestāvēja tuvu. 

3.   Sveiks, es pa saviem 31, seksā ar vīrieti nekad neesmu guvusi orgasmu. Brīžiem liekas, ka viņiem nav ne jausmas kā izdarīt, lai sieviete to sasniegtu. Ja orgasms ir bijis, tad tikai no vibratora. Tas ir drausmīgi, pirmo reizi kad pamēģināju vibratoru es šokā biju, sākumā nesapratu kas notiek. bet ar vīrieti noteikti šādas sajūtas nekad neesmu izjutusi. Nu un protams nākas tēlot, ka jā bija labi. Līdz ko pasaki vīrietim ka nē nebija, tad tā vietā lai izdomātu kā varbūt labāk vai savādāk,bet nē labāk tēlot upuri, ka redz - tev ar mani nav labi utt. - nevis iedziļināties un parunāt par to tēmu.  

4.   Mans pirmais(un diemžēl vienīgais kārtīgais) orgasms bija kad man bija 22. Situācija diezgan dīvaina. Biju tikko izšķīrusies ar puisi un tas bija break up seksa laikā. Pēc tās reizes sapratu ka orgasms ir kas tāds kas man galvenokārt ir galvā. Neizjutu to tikai fiziski, bet gan tad ja ir gan fiziskais, gan emocionālais kopā. Tā smagā apziņa ka šī būs pēdējā reize kopā ar to konkrēto cilvēku deva tās izjūtas kas palīdzēja sasniegt orgasmu.

5.   Izmantojot Womanizer Vibratoru

6.   Pirmā reize ne gluži dzīvē (reti, bet bija un neatceros), bet pirmā pēc ilga laika, kad nesanāca. Izdevās to sasniegt pašai ar ķermeņa masiera palīdzību (Magic Wand) klitoram un vibrators vaginālajai stimulācijai. Bet galvenais bija tieši klitors, ar pirkstiem vai mēli nesanāk tā pati stimulācija, kas ar šo masieri. Jāslēdz bija arī diezgan stipra vibrācija, citādi nekā. Nu tā... pagrūti bija, bet sanāca. :) 

7.   Pirmais orgasms man bija ilgi pēc nevainības zaudēšanas ar īsto puisi kas veica kunilingu un prata to ļoti labi, brīdi kad tas notika es sabijos un no viņa skanēja vārdi vajadzeja brīdināt, jo piešļakstiju pilnu muti ko pati ari nebiju gaidījusi, no ta brīžas sapratu ka jarēķinās ar slapjumiņu, bet bieži baidos no tā jo pieņenu ka puisim var nepatikt, tapec bieži atsakos no kunilinga. 

8.   Pirmais orgasms - bez sexa , vēl jaunavai esot .. 14 gados. - izlasīju kautkadu graamatu skolaa par visu ko interesantu - tur bij minēts ka vajag paredzēt un ka ir taads orgasmsizdomaaju pamēģināt .. sanaaca - katru reizi labāk un labāk .. tad kad jau tiku līdz sexam ar vīrieti - jau zināju kaadam jaabuut beigaam .. un ja nebija (maajaas pabeidzu ) ... protams tas bija līdz 20 gadiem .. pēc 20 bez orgasma sex nav pieļaujams . 

9.   16 gados ar pirmo puisi. Ar kādu 15. reizi sanāca ar orālā seksa palīdzību. Diezgan briesmīgas bija tās neveiksmīgās reizes. Raustījās kājas, sāpēja klitors, sajūta itkā elektrība sit cauri visam ķermenim. Puisim arī es biju pirmā, nemācēja īsti. Abi nezinājām, kas jādara.

10.   Njā, mans stāsts ir par pieaugušu vecumu. Tas notika pāris gadus atpakaļ, man bija 34! Un notika tas negaidītā veidā ar partneri, kuru vispār biju ierakstījusi 'draugu zonā'  tātad 4-5 mēnešus viņš visādi izrādīja simpātijas un neatlaidīgi gribēja tikt man klāt. Kādā maija pēcpusdienā tā arī notika! Un šajā mūsu pirmajā reizē, parastā misionāra pozā arī notika TAS!  Pēc sava pirmā vaginālā orgasma jutos, kā salietojusies visas pasaules apreibinošās vielas!  tā mūsu intriga ieilga uz kādu gadu. Kas nostrādāja? Varbūt tas, ka viņš izturējās pret manīm, kā princesi vai tas, ka viņa locekļa izmērs bija krietni virs vidējā ;) vai viss kopā! Vispār tas čalis ļoti labi pārzin sievietes fizioloģiju un viņam nepavisam nav vienalga, kā jūtās viņa partnere. Tas ir ļoti svarīgi. Vīriešiem, kuri nenoved sievietes līdz orgasmam, būtu pie tā jāpiedomā! 

11.   Reiz kāds mans vīriešu draugs teica, ka es kā nimfomāne. Man protams nekādas sajēgas pat nebija, ko tas vārds nozīmē. Vienā jaukā vakarā mans vīrietis sniedza man orālo seksu. Ar mēli pa klitoru un ar pirkstu apļveida kustībām pa vagīnas ārpusi... es aizlidoju debesīs.... es pēc tam sēdēju kā tāda apstulbusi un sapratu, ka ntie gadi bija pagājuši vienkārši pliki drāžoties.. Šobrīd šis vīrietis ir mans Vīrietis jau gandrīz 18gadus

12.   Es varētu pastāstīt par savu pirmo anālo orgasmu.... Tas bija kaut kas wow! Man nonesa jumtu, es tik ļoti ļāvos tam vīrietim, un orgasma brīdī viss ķermenis vienkārši sāka trīcēt un drebēt, ko tādu nekad nebiju izjutusi un tikai tad sapratu kas ir īsts orgasms. Jāpiebilst ka tā bija pirmā mūsu reize. Un pēc tam man katru reizi ir skaistākie orgasmi ar šo vīrieti, jau pusotru gadu. Žēl ka satikāmies, kad mums abiem bija 38 gadi! Bet labāk vēlāk, kā nekad! 

13.   Es mīlējoties biju augšā, tieši tik vienkārši , pirmo reizi, kad to sajutu, šķiet noreiba galva un viss ķermenis patīkami notirpa. Pirms tam šķita, ka zināju, kas ir orgasms, bet tikai pēc tam sapratu, ka esmu izbaudījusi procesu, kā tādu, nemaz nezinot, ka tas viss var beigties ar tik saldu kulmināciju. Šobrīd ļoti labi zinu, kā to sasniegt, apzinos, kas var arī patraucēt, bet man tiešām tas nav galvenais, ļoti patīk izbaudīt procesu, kā tādu, un nešaustu ne sevi ne partneri, ja abiem nav izdevies beigt kādu reizi. Personīgi šķiet muļķīgi tēlot orgasmu, jo kā tad partneris var zināt, kas sagādā lielāko baudu?!

14.   Sveiks, visu gudrais un foršais vīrieti! Man ir viens stāsts, par kuru gribu padalīties! Esmu super mīļās un maigās attiecībās! Kurās uzbudinājumu gūstu pirms tam skatoties porno...kūstu no video kur sievieti sasien brutāli un viņu priekšā ņem mašīna. Mašīnas galā vibrators. Bet tos video skatos pa kluso

15.   Neatceros. Masturbēju no 9 gadu vecuma. Varbūt tāpēc tehniski nevainību zaudēju 22 gados. Jo kam man kaut kāds jebkurš, vīrietis man nelikās kā orgasmu sasniegšanas rīks, ja varu pati, kad gribu.

16.   Tas ir tik dīvaini un smiekli nāk atceroties, kā tā vispār ir iespējams . Tas notika 11 gadu vecumā. Man bija vējbakas un pumpas bija pa visu ķermeni burtiskā nozīmē, arī tur lejā - intīmajā vietiņa. Protams pumpiņas niezēja visur arī tur lejā. Es sāku maigi tās "masēt" līdz sajūtu neparastas, nereāli patikāmas sajūtas visā ķermeņa lejasdaļa, es turpināju līdz arī beidzu. Šāda ir mana pirmā pieredze

17.   Manuprāt, viss ir atkarīgs no vīrieša pareizā, arī no tā, kāds izmērs jo man ar pirmo partneri nekad nebija, bijām kopā 4 gadus. Likās esmu no tām, kurām grūti ir sasniegt orgasmu bet ar nākšo partneri viss ideāli. Manā gadījumā pirmajam draugam bija pārāk liels loceklis, kas neradīja nekādu baudu arī no draudzenēm esmu dzirdējusi, ka nemaz tie lielie locekļi nekādu baudu nesagādā.

18.   Viss atkarīgs no tā, cik ļoti vīrietis vēlas sniegt baudu sievietei. Manā gadijumā tas ir bijis tikai ar 1 vīrieti, un sex bija vaiāku stundu garumā, ar visu iespējamo, masāž, deju, sarunu, glāstiem, skūpstiem, sasiešanu, sakacināšanu, atstāšanu, nedošanu, un tad bija arī vislielākā bauda saņemt to galveno - orgasms, patiesībā ir sievietes galvā un cik ļoti viņa vēlas to pati. Ja ir bailes, vai neuzticība, vai ne pilnīga atslābšanās, vai neuzticēšamas savam sexa partnerim - nu nekas tur nesanāks.